Home Služby Produkty Galerie Kontakt
obr CCTV obr EZS obr EL obr DAT
Služby které vykonáváme
Kamerový systém
Kamerový systém se v dnešní době stává automatickou součástí domácností a firemních prostorů. Doporučujeme tento systém jako doplněk k zabezpečovacímu systému (EZS). Při návrhu a realizaci se snážíme co nejvíce vyhovět zákazníkovi s přihlédnutím na kvalitu a specializaci celého systému . Kamerový systém (CCTV) se dle realizace skládá ze záznamové jednotky DVR a analogových kamer s propojením koaxiálním kabelem pro obraz a napájecím kabelem pro funkčnost kamer , nebo lze použít záznamovou jednotku NVR , která využívá steamu po ethernetové síti či WiFi síti z IP kamer. Takže pro funčnost kamer se použije jen jeden eternetový kabel, po kterém jde jak napájení, tak i streamový obraz do NVR. Při použití tohoto digitálního systému se sice ušetří kabeláž , ale vzhledem k vysoké ceně NVR a IP kamer se tento systém využívá převážně ve velkých prostorách , kde se počíta s velkým množstvím kamer . Pro domácí použití doporučujeme analogový sytém , kde se použije analogový systém DVR podle počtu specifikovaných kamer (4 kanály,8 kanálů nebo 16 kanálů). Oba systémy mají ethernetový výstup pro připojení do intranetu (domácí sítě) či internetu pro přístup z venčí přes PC či telefon.
Zabezpečovací systém
Zabezpečovací sytémy EZS se používají pro ochanu movitého a nemovitého majetku. V dnešní době je nezbytnou součástí domů , bytu či jiných využívaných prostor u kterých hrozí riziko vniknutí nežádoucích osob. Typ a výrobce zabezpečovacího systému se používa dle požadavků a přání zákazníka. Převážná vetšina nových montáží je se sytémem fy. Jablotron , nebo systém fy. Paradox . Celý systém je navržen tak , aby nežádoucím osobám nebyl nespozorovaný přístup umožněn. Používá se celá škála čidel a snímaču, od pohybových po kouřových či záplavových snímačů. Dle přání zákazníka se hlášky poplachů nastaví pult PCO, aby hlášení bylo co nejefektivnější a dopadení případného zloděje co nejrychlejší.
Elektroinstalace
Provádíme veškeré elektromontážní práce od návrhu , po realizaci , servis a případné opravy. Svým zákazníkům dodáváme kvalitní služby a materiál za přijatelné ceny. K zajištění kvality námi nabízených služeb používáme moderní technologie a materiál od známých a ověřených výrobců (ABB, Hager, Schnider atd..). Všechny námi provedené elektromontážní práce a dodávky splňují požadavky platných norem a dle požadavků vystavíme výchozí revize elektrického zařízení.
Datové sítě
Provádíme návrh a naslednou montáž strukturované kabeláže datových rozvodů a Wifi připojení . Nabízíme komplexní řešení na míru dle dáneho objektu aby funkčnost a dosah bezdratového připojení bylo co nejpříjemnější uživateli. Dodáváme a montujeme velké rackové skříně jak do Serveroven, tak i malé do domácnosti.Dále provádíme servis , opravy a měření metalických kabelů se zavěrečným protokolem.